Декада празднования Наурыз мейрамы. День шестой

Бүгін Наурыз мейрамын тойлаудың 6-күні. Білімділік пен даналық күні.Мақсаты: Студенттерімізге салт-дәстүрімізді сақтаған даналарымызды айта отырып, олардың білімділігін арттыру.Сонымен қатар ұлттық мерекелерімізді насихаттау. Солардың бірі- «Ұлыстың ұлы күні – Наурыз» Қазақтың жаңа жылы – 22 наурыз Ұлыстың Ұлы күні баршаңызға құт- береке, ырыс-несібе, мол бақыт әкелсін.Күн мен түн теңеліп, көктем күшін асырған Ұлы күннің жеріме, күнім көктей жайнаған! Орманда құс сайрады жалындаған жастықтай Жаса Наурыз мейрамы! Ақтың молаятын, жарықтың ұзаратын, нұрдың молығатын, тіршіліктің жаңаратын, өмірдің жаңғыратын, пейілдің түзелетін,көңілдің кеңитін кезеңі – Наурыз мейрамы құтты болсын! Ізгі тілекпен «Қызықты экономика » үйірмесінің студенттері!
#семей#семейжастары#сгрк#геологжастары#қызылорда#атырау#ақтау#аягөз#шымкент#орал#шиелі#наурыз#жаңажыл2021#ұлыстыңкүні#наурыз#жылбасы#құттықтаймыз!#поздравляем