Конкурс, посвященный Дню единства народа Казахстана

Қазақстан халқының бірлігі күніне арналған байқау

Қазақстан халқының бірлігі күні 1996 жылдан бастап тойланады. 1995 жылдың 18 қазанында Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтің жарлығы бойынша 1 мамыр – Қазақстан халқының бірлігі күні деп жарияланды. Жыл сайын колледжде конкурс өткізіледі, онда 1 курс студенттері Қазақстанда тұратын ұлттарды ұсынады. Қазылар алқасы балалардың жұмыстарын лайықты бағалап, топтарды бағалы сыйлықтармен марапаттады.

Конкурс, посвященный Дню единства народа Казахстана

День единства народа Казахстана отмечается с 1996 года. 18 октября 1995 года указом Первого Президента Республики Казахстан Нурсултана Абишевича Назарбаева 1 мая объявлен Днем единства народа Казахстана. Ежегодно в колледже проводится конкурс, где учащимися 1 курса представляются национальности, проживающие в Казахстане. Жюри по достоинству оценило работы ребят и наградило группы ценными призами.