Геологиялық барлау колледжінің ресми сайтына қош келдіңіздер! Бүгінде ғылым қарқынды дамып келеді, адам қызметінің барлық салаларында жаңа технологиялар табысты енгізілуде.  Әлем, ел,  сондай-ақ мамандық түрлері үздіксіз өзгеріп отырады. Ағылшын тілін білуге, жаңа технологияларды меңгеруге, соның ішінде геологиялық барлау саласына да үлкен көңіл бөлінеді. Біз республика алдында тұрған міндеттердің маңыздылығын түсінеміз. Геологиялық барлау колледжі осы міндеттерді шешуге, атап айтқанда, жоғары деңгейдегі мамандарды дайындап  шығаруға дайын.

ГБК-нің болашағы жарқын екеніне сенімдімін. Мұндай мәлімдеме үшін маңызды негіздер бар: ұйымшыл және үйлесімді ұжым, материалдық база үнемі жаңартылып отырады. Біз болашаққа зор сеніммен қараймыз,біз сұранысқа иеміз. Біз жас және табандымыз. Біз қызықты өмір сүреміз.

ГЕОЛОГИЯЛЫҚ БАРЛАУ КОЛЛЕДЖІНІҢ ДИРЕКТОРЫ

Ардақ Адилгазыевич