День учителя (ұстаздар күні)

Құрметті ұстаз қауымы! Сіздерді қазан айында аталып өтетін Мұғалімдер күнімен шын жүректен құттықтаймыз! Мұғалім күні – өмірдегі орны бөлек, ең ұлы мереке. Сіздердің бала көңілдеріңіз əр оқушының жан дүниесін нұрландырып, жүрегіне шапағат нұрын төгуде. Біз, Семей Геологиялық барлау колледжінің студенттері, сіздерді мерейлі мерекелеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Спасибо Вам учителя! Мы безумно ценим всю вашу работу и все то, что вы делаете для нас. Ведь Вы дарите нам не только знания, но и свою любовь! Благодаря Вам весь мир с каждым днем становится грамотнее, образованнее, умнее и просвещеннее. И мы Ваши студенты Поздравляем вас со Всемирным днем учителя!

Dear teachers, we all know, being a teacher is not an easy. No doubt, you make beautiful impact on our lives, because your inspirational words are like invisiblefootprints that have been etched in our hearts and minds forever. Even Wikipedia is jealous to you a bit, because I take your words more seriously than its. We are students of Geological Prospecting College want to say that we love you.