День благодарения

«Алғыс айту- парызым!» атты Гк-92а тобының ұйымдастыруымен тәрбие сағаты өтті. 2016 жылдан бастап 1-наурыз Алғыс айту күні болып жарияланды. Алғыс айту күні – қайырымдылық дәстүрлерін, әлеуметтік ынтымақты және өзара көмек көрсетуді қолдау күні. Бұл – репрессия мен жер аудару жылдарында біздің халық көрсеткен мейрімділік пен ақ көңілдік, қолда бармен бөлісу, көмек көрсету сынды рухани дәстүрлер күні. Мақсаты: Елімізде тұрып жатқан әр түрлі ұлттар мен ұлыстардың арасындағы достық пен ынтымақтастықты дәріптеу, салт – дәстүрін, мәдениетін өзіндік үлгі өнегесін оқушылардың бойына сіңіру. Бейбітшілікте татулықта өмір сүруге тәрбиелеу.

В КГКП “Геологоразведочный колледж” прошел воспитательный классный час «Выражение благодарности – мой долг!» организованный группой второго курса Гк-92а. С 2016 года 1 марта объявлен Днем благодарности. День благодарности-день поддержки традиций благотворительности, социальной солидарности и взаимопомощи. Это день духовных традиций, которые проявил наш народ в годы репрессий и депортации, доброты и великодушия, оказания помощи. Цель: способствовать дружбе и сотрудничеству между разными национальностями и этническими группами, проживающими в стране, прививать учащимся свои традиции и культуру.

In Semey Geological Prospecting College was held an educational class hour «It’s my duty to say thank you!» organized by the group of Gk-92e. Since 2016, March 1 has been declared the Thanksgiving Day. Thanksgiving Day is a day to support the traditions of charity, social solidarity and mutual help. This is a day of spiritual traditions that our people showed in the years of repression and deportation, kindness and generosity Aim: to promote friendship and cooperation between different nationalities and ethnic groups living in the country, to instill in students their traditions and culture.