Декада празднования Наурыз мейрамы. День пятый

Бесінші күн, Наурыз мейрамы қарсаңында, ізгілікке арналған, оның мақсаты жақсылықты насихаттау, адамдарды қайырымдылыққа тарту, ал күннің мәні ізгі ниеттердің қызығушылығы мен шексіздігінде. Колледж еріктілері әрдайым көмек сұрауға жауап береді және оны жалғызілікті қарттарға, балалар үйінің тәрбиеленушілеріне, қарттар үйіне және т.б. ұсынуға қуанышты. «Дүниежүзілік мейірімділік қозғалысы» ұйымы 1997 жылы Жапонияда құрылды және әр елдегі пікірлес мейірімді адамдарды – ерікті және еріктілерді біріктірді, олар жыл сайын бүкіл әлемде тынымсыз еңбек етіп, өз істерімен адамдарды ізгі істерге итермелейді. . Бүгін оларға қайырымды, шынайы, ізгі іс жасағысы келетіндердің барлығы қосыла алады. Сонымен қатар, қозғалысқа қатысушылардың негізгі қарым-қатынасы Интернет арқылы жүзеге асады, олардың ресурстарында олар ізгі істер идеялары мен оларды жүзеге асыру жолдары туралы әңгімелеседі. Қосылыңыз !!! Мейірімділік әлемді құтқарады !!!

Пятый день в преддверии Наурыза, посвящен добрым делам, целью которого является пропаганда добра, приобщение людей к благотворительности, а смысл дня – в бескорыстности и безграничности добрых намерений. Волонтеры колледжа всегда откликаются на просьбы о помощи и с удовольствием оказывают ее одиноким пожилым людям, воспитанникам детских домов, Дому престарелых и тд. Организация «Всемирное движение доброты» была создана в Японии в 1997-м, и собрала «под свои знамена» единомышленников движения доброты из разных стран — волонтеров и добровольцев, которые из года в год неустанно действуют по всему миру и своими делами вдохновляют людей на совершение добрых поступков. Сегодня присоединиться к ним могут все желающие совершить добрый, искренний, благородный поступок. Тем более основное общение участников движения происходит посредством интернета, где на своих ресурсах они рассказывают об идеях благих дел и способах их воплощения. Присоединяйтесь!!! Доброта спасет мир!!!