Родительское собрание 1-2 курсов

16.02.2023 ж.» Геологиялық барлау колледжі » КМҚК-да 1-2 курс топтарының ата-аналар жиналысы өтті. Директордың міндетін атқарушы Д.Р. Есенаманов ата-аналарды колледж миссиясы және оқу процесінің ерекшеліктерімен таныстырды. Г.М.Абикенова студенттердің 1-семестр рейтинг қорытындысымен таныстырды. «Қарауыл шоқысы» полигонындағы алдағы тәжірибе туралы аға шебер Г. Д. Юмашева сөз сөйледі. Ата-аналар тәжірибелік сабақтарды өткізу тәртібімен, полигондағы киім үлгісімен, қауіпсіздік техникасының талаптарымен танысты.
СГБК ҚБ басшысы С. Е. Есенова ревизиялық комиссияның есебін ұсынды.
Жалпы ата-аналар жиналысынан кейін сынып жиналысы өтті.Сынып жетекшілері «Буллинг» тақырыбында сауалнама жүргізіп, ата-аналарға балалармен сенімді қарым-қатынас орнату бойынша ұсыныстар берді. Ата-аналарды қаңтар және алдыңғы семестрдегі аттестаттау қорытындыларымен таныстырды.
Жиналысқа барлығы 324 ата-ана қатысты.