Встреча с представителями Республики Татарстан ректором  ГБОУ ВО «Альметьевский государственный нефтяной университет» и начальником управления персонала ПАО «Татнефть»

Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев 2022 жылғы 11 қаңтарда  ҚР Парламенті Мәжілісінде: «гуманитарлық мамандықтарға әуестену кезеңі өтті. Техникалық мамандықтарға басымдық беру керек. Өнеркәсіп инженерлерінің жаңа буынын өсіру қажет.»

Осыған байланысты, ШҚО ББ «Геологиялық барлау колледжі» КМҚК 2022 жылғы 03,04 ақпанда Татарстан Республикасының өкілдері Дьяконов Александр Анатольевичпен, «Альметьев мемлекеттік мұнай университеті» МБОУ ректоры және  «Татнефть» ЖАҚ басқармасының бастығы Глазков Андрей  Александровичпен кездесу өткізілді. Сапар барысында оқу орындары мен «Татнефть» ЖАҚ арасындағы ынтымақтастық талқыланды, ынтымақтастық туралы келісімге қол қойылды. 3,4 курс студенттерімен кездесу ұйымдастырылып, «Татнефть» ЖАҚ тұсаукесері өткізілді.