Презентация  Центра компетенций

«Жас маман» республикалық жобасы аясында ШҚО білім басқармасының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 591 бұйрығына сәйкес ШҚОӘ ББ «Геологиялық барлау колледжі» КМҚК 2022 жылғы 11 Ақпанда «Геология»бағыты бойынша құзыреттер орталығының тұсаукесері өтті.

«Жас маман» жобасын іске асыру қорытындысы бойынша колледж ұлттық және халықаралық деңгейде талап етілетін мамандарды даярлау үшін қажетті заманауи жабдықтармен жарақтандырылған. Инновациялық жабдық нақты өндірістік процесске барынша жақындатылған.

Заманауи жабдықтардың болуы білім беру сапасын едәуір жақсартады, бұл колледж мәртебесін және жұмыс берушілер тарапынан түлектерге сұранысты арттыруға алып келеді, кадрларды, сондай-ақ WorldSkills кәсіби шеберлік конкурстарына қатысушыларды даярлауды неғұрлым жоғары деңгейге көтеруге мүмкіндік береді.

Құзыреттілік орталығының презентация рәсіміне Minerals Operating , KAZMinerals Ақтоғай, ФИК «Алел» Норд Голд АҚ, «Бақыршық ГДП» ЖШС, «Kazakhmys Barlau (Қазақмыс Барлау)» ЖШС, Nova Drilling, Эпирок Орталық Азия, 2 Кэй ЖШС, «ЭкоСад» ЖШС, «Востокпромгео корпорациясы» ЖШС, «Адго Resurs» ЖШС, «Недра» ЖШС, «SKARC LTD» ЧК жұмыс берушілердің өкілдері шақырылды», ЖК» Казанцев»,» ГЕОМАШ-Азия «ЖШС,» Ақниет-Бурга » ЖШС, әлеуметтік серіктестер және колледж түлектері, колледждің индустриялық және қамқоршылық кеңесінің мүшелері, БАҚ өкілдері.