Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 75 жылдығы

Ик-91 топ студенті Айдаркулов Дарынның атасы (тыл ардагері) сіздерді оңтүстік Қазақстан, Созақ ауданынан Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 75 жылдығымен құттықтайды. Айдарбеков Шаймерден Борсықбайұлы 1936 жылы маусым айының 5-ші жұлдызында Түркістан облысы Созақ ауданы Абай ауылында дүниеге келген. 1942-1945 жылдар аралығында 6 жасынан патрон шығаратын шахтада жұмыс істеген. Соған орай тыл ардагері атанып, медаль ордендармен марапатталды. 1959-1962 жылы Мәскеу қаласында автодорожный техникумын бітірген. Ауданда алғашқы автошколаны ашқан.

Гк-91а топ студенті Қайратұлы Алинұрдың анасы Досамбекова Дария Қайыркенқызы

Геологиялық барлау колледжі бүкіл қазақстандықтарды Ұлы Отан соғысындағы жеңістің 75 жылдығымен құттықтайды. Жеңіс күні – бұл ерекше күн, атаулы мереке! Кешегі жауынгер, бүгінгі ардагердің қанымен келген бұл күнді біз ешуақытта ұмытпаймыз. Қан майданның куәгерлеріне тағзым ете отырып, олардың ерлігіне бас иеміз! және #Вирусбізгекедергіемес, #Ешкімдеештеңедеұмытылмайды , #Бізбіргеміз хештегі бойынша отты жылдардың, сұрапыл соғыс жөніндегі тың мәліметтер беретін #Менбатырдыңұрпағымын — атты челленджді жалғастырамыз! Геологоразведочный колледж поздравляет всех казахстанцев с 75-летием Победы в Великой Отечественной войне. День Победы-это особенный день, любимый всеми, дорогой и светлый праздник! Он навсегда останется тем праздником для ветеранов, которые встречают с замиранием сердца и со слезами на глазах! Ветераны – это наши отцы, деды и прадеды, которые еще помнят те военные годы. К ним нужно относиться с особым вниманием и почетом. Ведь это именно они сделали так, что небо над нашими головами стало и остается мирным. Мы гордимся их подвигом, мы приклоняем голову перед ними! И по хештегам #Вируснамнепреграда, #НиктоНезабытНичтоНезабыто , #Мывместе продолжим челлендж #Япотомокгероя , который даст новые сведения о страшной войне!