Поздравление с днём учителя от группы Гк-91а

Тамаша мереке — Мұғалімдер күні қарсаңында өзіміздің сүйікті ұстаздарымызды осы бір айтулы күнмен шын жүректен Гк-91а құттықтайды. «Ұстаздық еткен жалықпас, үйретуден балаға» — дегендей, әр шаңырақтың үміт күткен ұл-қыздары сіздердің білімдеріңіз бен біліктеріңізге жүгініп, жақсылыққа қадам басады. Ел ертеңі болып табылатын ұландардың бойына білім мен өнерді, адамгершілік пен адалдықты, туралық пен шыншылдықты, рухани байлық пен ұлттық қасиеттерді сіңіріп, оларды тұлғалы азамат етіп қалыптастыруда сіздердің үлестеріңіз орасан. Шәкірттеріңіздің құрметі мен махаббатына бөлене беріңіздер! Мерейлеріңіз үстем болсын! Мерекелеріңізбен!!!

Дорогие наши учителя! Поздравляем вас Днем учителя! Высоко ценим щедрость ваших любящих сердец, Ваше терпение и понимание, преданность делу и любовь к нам — своим студентам! Желаем крепчайшего здоровья, бодрости тела и духа, радости от Вашего нелегкого труда и удачи во всех начинаниях ! Пусть вас окружают уважение и любовь, доброжелательность и милосердие, жизнерадостность и наша благодарность!

Dear teachers, we congratulate you on World Teachers Day! From the bottom of our hearts we wish you health, success, optimism and new creative achievements in your noble work. We sincerely thank you for the kindness and dedication, which determine the high results of educational activities. May fate give you a meeting with grateful students striving for knowledge from year to year. Let the news feed tell you about your alumni’s outstanding accomplishments, generating pride and excellence in your skills.