Құқық бұзушылықтың алдын алу

Құрметті ұстаз қауымы және студенттер! Сіздердің назарларыңызға құқық бұзушылықтың алдын алу кеңесінің ұйымдастыруы мен «Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын алу» атты іс-шара өткізілді. Мақсаты: Жан-жақты қалыптасып дамыған, қоғамдық белсенділігі артқан, әлеуметтік-толық қамтылған адамгершілігі мол тұлғаның қалыптастыру. Іс-шарада дәріс бергендер: қалалық кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сот төрайымы Байжуманова Руашангуль Закиевна, Ауезов полиция бөлімінің учаскелік аға инспекторы полиция капитаны Кабдуллина Гульзана Касымханова және колледж инспекторы Алтынай Ануарбековна Сагитова. Уважаемые преподаватели и студенты! Вашему вниманию было проведено мероприятие советом по профилактике правонарушений среди подростков. Цель этого мероприятие: формирование всестороннего развития личности,повышение социальной значимости, формирование полноценной личности. В мероприятии приняли участие: специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних председатель суда Байжуманова Раушангуль Закиевна, Старший участковый инспектор Ауезовского РОВД капитан полиции Кабдуллина Гульзана Касымхановна и инспектор колледжа Алтынай Ануарбековна Сагитова.
#Советпрофилактики
#СтудентыСГРК