Марафон «Неделя Добра»

«Мейірімділік академиясы» еріктілер клубының мүшелері «Қайырымды істер марафоны» жалпыұлттық жобасындағы 20 сәуірден бастап — Көктемгі жақсылық апталығының марафонына қатысу мақсаты: колледждің жастарына ізгі істерді насихаттау, жастарды мейірімділікке, әділеттілікке, адалдық пен жанашырлыққа тәрбиелеу.

Сегодня берет свое начало марафон «Неделя Добра», к которому мы подготовили тематические видео. Цели недели добра: пропаганда добрых дел, воспитание в молодёжи чувства доброты, справедливости, честности и сострадательности. Задачи: развивать дружеское отношение к окружающим, научить понимать смысл и значение элементарных правил эстетического поведения человека. Делайте добро, ведь на добрые дела нам жизнь дана.

#добро #еріктілер #семей #делайте добро #марофон #СГРК #мыпомогаем #кормушки #МАРАФОНДОБРЫХДЕЛ, #ҚАЙЫРЫМДЫІСТЕРМАРАФОНЫ

Біздің мейірімділік апталығымыздың бірі алғыс айту күнін атап өттік, сол күні біз көрінбейтін үлкен қызмет атқаратын барлық колледж қызметкерлеріне біз үшін аянбай еңбек етіп жүргендеріне алғысымызды білдіреміз және оларға деген құрметімізді білдіруді жөн көрдік. Олар: техниктер, жүргізушілер, еден жуушылар,бағдарламашылар, хатшы, және т.б.
Марафонның мақсаты: жақсылық жасаңыз, өйткені ол бұл біздің болашағымызға және адамдар арасындағы адамгершілік байланысты болу.

#МАРАФОНДОБРЫХДЕЛ, #ҚАЙЫРЫМДЫІСТЕРМАРАФОНЫ

Неделю Добра мы отметили Днем Благодарности, в котором решили поблагодарить и выразить уважение всем работникам «невидимого фронта», а именно : техничкам, водителям, программистам, секретарю и так далее, которые трудятся ради нас не покладая рук.
Цель марафона: творить добро, ведь именно от этого зависит наше будущее и то, каким будет менталитет среди людей.

#МАРАФОНДОБРЫХДЕЛ, #ҚАЙЫРЫМДЫІСТЕРМАРАФОНЫ