Поездка директора колледжа Адильжанова А. А. в Татарстан

2022 жылғы 11 ақпанда Қазақстан Республикасының Президенті Қ.Қ.Тоқаевтың Ресей Федерациясына сапары аясында Татарстанда Альметьевск мемлекеттік мұнай институтымен және «Татнефть» ЖАҚ-мен ынтымақтастық туралы келісімдерге салтанатты түрде қол қою рәсімі өтті. Президент колледж директоры А.А. Әділжанов колледждің серіктестермен өзара әрекеттесуін жандандыру. «Бұл қадам геологиялық барлау колледжінің болашақта дамудың жаңа перспективаларына жол ашып, халықаралық ынтымақтастық көкжиегін кеңейтетіні сөзсіз», – деді Геологиялық барлау колледжінің директоры А.А. Әділжанов.

Бұл айтулы оқиғаға ҚР Президентінің баспасөз хатшысы Берік Уәлидің мақалалары арналған:

1) 11.02.2022 жылы ҚР Президентінің ресми сайтындағы «Жаналықтар»-«Мемелекет басшысы «Танеко» кешеніне барды»;

2) 14.02.2022 жылы «Казахстанская правда» газетінің қазақ тіліндегі «Жарқын болашаққа негіз болған сапар»;

3) 14.02.2022 жылы «Казахстанская правда» газетінің орыс тілінде – «Ұзақ мерзімді перспективалармен қысқа мерзімді сапар».